eco green systems logo

כיצד ייעוץ עסקי עוזר לחזור לצמיחה

העולם עובר משברים. העולם העסקי מושפע מהם. משברים הנובעים מאי יציבות פוליטית, אי יציבות הנובעת מפעולות טרור או מלחמות. אלה משפיעים מידית על החברות והעסקים וגורמות לעצירת הצמיחה או למצבי משבר עסקיים וניהוליים. בתקופות שפע ורווחה כלכלית כולם נהנים. בתקופות משבר אפשר למפות מגזרים שלמים שנפגעים ראשונים. כאלה שהשינוי במקרם העסקי והחברתי משלמים את המחיר הכבד ביותר. עסקים שמתאפיינים במותרות נפגעים הכי קשה. המכירות נעצרות, אין ללקוחות "חשק" לרכוש מוצרים או שירותי מותרות. אנו מתמחים בניהול שינוי ארגוני המתחייב כתוצאה ממשברים.

הבראה שינוי וחזרה לצמיחה באמצעות ייעוץ עסקי מקצועי

כיועץ עסקי – יועץ ארגוני אני מבקש לקבוע כי משברים מכל סוג גורמים קודם כל לפגיעה ישירה בהכנסות של עסקים קטנים, בינוניים וגדולים שעוסקים בתחומי הבילוי. האופנה וההנעלה. עולמות העיצוב השיפוצים והאדריכלות רגישים מאד למצבי משבר. זאת ועוד, תחומי הפנאי והתיירות ותחומי ההסעדה. ניתן לזהות זאת על פי הירידה המשמעותית של הצרכנים בשימוש בכרטיסי אשראי בתקופות של אי יציבות ומשבר. תהליכי ייעוץ עסקי מקצועי וממוקד המותאם לצרכים מחזיר עסקים במשבר למוד של צמיחה. ייעוץ וליווי עסקי בתקופות של אי יציבות יכול לעזור לעסקים וחברות שנמצאים במצב משבר לחזור לפעילות תקינה ולנצל את המשבר לביצוע התאמות נדרשות בתוכנית העסקית והשיווקית.

מהו ליווי וייעוץ עסקי וכיצד הוא עוזר לך?

ליווי וייעוץ עסקי המשולב עם מיומנויות וכלים מעולמות הייעוץ הארגוני הינו תהליך מקצועי ניהולי שבא לעזור להנהלות, בעלי חברות ולמנכ"לים לחצות משברים. משברים ניהוליים, פיננסיים ומשברים הנובעים משינוי כתוצאה ממלחמה או משבר כלל עולמי אחר. מי שמוביל את התהליכים המקצועיים הוא היועץ העסקי. יועץ עסקי מקצועי כמוני יוכל לעזור גם לך בדברים הבאים:

  1. עדכון התוכנית העסקית היה ונדרש.
  2. עדכון והתאמה של התוכנית האסטרטגית לשינויים בשווקים.
  3. שיפור ועדכון התוכנית השיווקית ומערך הפרסום והקידום.
  4. בניית תוכנית הבראה ושינוי כולל לוחות זמנים ומסגרת תקציב הכוללת מדדי הצלחה.
  5. שיפור המיתוג הבידול והצעת הערך.

רוצים להבין כיצד ייעוץ עסקי יעזור גם לך לחזור לצמיחה

זאת רשימה חלקית. היועץ העסקי המלווה את החברה או העסק שלך יתמקד בתחילה בביצוע מיפוי מצב קיים וניתוח שוק ומתחרים. לאחר מכן יאשר תוכנית פעולה וינחה את המנהלים והעובדים לבצע פעולות שבמהותן יחזירו את החברה למוד של צמיחה. דעו כי ייעוץ ארגוני וליווי עסקי מהווים כיום כלי מקצועי אשר יותר ויותר חברות, עסקים, הנהלות ומנכ"לים משתמשים בהם בתקופות משבר ואי יציבות. המשברים והקשיים הניהוליים והתפעוליים המתעוררים בתקופות אי יציבות נפתרות באמצעות ליווי וייעוץ עסקי מקצועי.

הכירו את השלבים המרכזיים בתהליכי ליווי וייעוץ עסקי

כמו כל דבר בחיים, גם ייעוץ וליווי עסקי ניתן להציג במסגרת 4 תהליכים מרכזיים. הראשון והחשוב ביותר הוא תהליך של מיפוי מצב קיים וניתוח שוק ומתחרים. אנו בתהליך מבצעים גם תהליך הכולל ראיונות עומק בפורמט אחד על אחד עם מגוון מנהלים ועובדים. השלב השני עיבוד הממצאים והצגת תמצית מנהלים הכוללת 2 חלופות לדיון ברמת הנהלה ומנכ"ל. היה ומתקדמים ונבחרת החלופה המועדפת, היועץ העסקי – היועץ הארגוני בונה תוכנית עבודה לתהליך. תוכנית הכוללת יעדים להשגה, לוחות זמנים ומדדי הצלחה. השלב האחרון והכי חשוב מתמקד ביישום בהטמעה ובבקרה של התוכנית לחזרה לצמיחה. אלה התהליכים המרכזיים בתהליכי ליווי וייעוץ עסקי מקצועי המותאם לעולם העוסקים באדריכלות ובעיצוב.

המלצות וטיפים לבחירה נכונה של יועץ עסקי מקצועי.

יש לנו כמה תובנות המלצות וטיפים בעבורך. כאשר את/ה ניגש/ת לבחור יועץ עסקי מקצועי, נכון שתבחרו את האחד או האחת שיש לכם יכולת לתת בו אמון. בדקו באם יש לכם את ההרגשה שהאדם העומד מולכם, מתאים לעולם הערכים, תקשורתי וקשוב? בדקו באם היועץ העסקי שם את הצרכים שלך לפני כל דבר אחר. בעיקר בדקו באם הוא לוקח אחריות על היישום וההטמעה ולא מסתפק אך ורק במתן עצות. בחרו תמיד יועץ עסקי שהמטרה שלו היא לעזור לך לצאת מהמשבר ולחזור לצמיחה. אנו ב  Advanced Business Consulting  -עוסקים בייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני, ייעוץ שיווקי יחד עם תהליכי פיתוח עסקי המבטיחים גם לך לצאת ממשבר ולחזור לגדול ולצמוח על חשבון המתחרים. דעו כי ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה של יועץ עסקי שאמור להוביל תהליכי הבראה שינוי וחזרה לצמיחה אצלך בחברה.

בחרו בחברה שמתמחה בייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני ואסטרטגי שעומדת בפרמטרים המרכזיים הבאים:

  • מקצועיות שקיפות בתהליכים ובעיקר אמינות: המלצתי לקבוע מפגש עבודה ראשוני להתרשמות. לבדוק האם יש כימיה וחיבור בינאישי? בדקו כי יש לו ידע וכישורים מקצועיים מספיקים.
  • בקשו לקבל המלצות וחקרו את המוניטין המקצועי של היועץ העסקי: נכון שתבצעו מחקר קצר ותחפשו לקבל המלצות מלקוחות ברמת מנכ"ל או בעלים על יכולותיו של היועץ העסקי. בחנו הצלחות וחפשו יועצים עסקיים שבעברם היו בתפקידי ניהול בכירים.
  • אמינות, זמינות ושירות: תהליכי ייעוץ עסקי וכל שאר התהליכים שבהם יועץ עסקי או יועץ ארגוני הופכים בעבורך כמנכ"ל או כבעלים לאיש סוד. הופכים לאדם הכי קרוב בעבורך שאמור להיות זמין וקשוב. הימנעו מלגייס חברות או יועצים עסקיים שעובדים על פי מודל חיוב שעתי כמו במשרדי עריכת הדין הכי יקרים. אנו מעניקים מענה כמעט בפורמט 24/7 במייל או בטלפון.

מחפש חברת ייעוץ עסקי – פיתוח עסקי?

צרו קשר עם  https://www.nihul4u.co.il/ חברה מקצועית שתעניק גם לך ייעוץ עסקי – ייעוץ ארגוני ושיווקי שיסייע גם לך כעוסק בתחומי העיצוב והאדריכלות, לצלוח משברים ניהוליים ועסקיים במינימום נזקים. היה ואת/ה מחפש חברת ייעוץ עסקי – פיתוח עסקי העובדת בפריסה ארצית ונותנת שירות בחיפה והסביבה?  הגעתם למקום הנכון. היה ואת/ה מתעניינים לקבל מפגש חשיבה וסיעור מוחות במתנה, צור קשר ישיר איתי: 03-9032222 או 0544-814332. שלח פניה ישירה למשה גרימברג ונקבע מועד. אני אשמח לעמוד לשירותך. להעניק גם לכם הזדמנות יוצאת דופן להצעיד את החברה או העסק שלך ממשבר אל עבר החזרה לצמיחה. כיועץ עסקי אגרום גם לך להבין שיש ביכולתך להגיע לשיאים חדשים. כאלה שיביאו אותך לממש את מלוא הפוטנציאל הטמון בך.

עוד נושאים מבית
ECO GREEN
תוכן המאמר
הסכמה-עוגיות

האתר שלנו משתמש בעוגיות כדי לתת לכם את החוויה הטובה ביותר. ניתן לקרוא את מדיניות הפרטיות שלנו בקישור.